1 kişiden 100’lerce kişiye kadar katılım sağlayabilirsiniz.

Hayır. Bir kurumu temsil etmeniz gerekiyor.

Bireysel katılım sağlamak isteyen sporcuların İngiltere Merkez Ofisi SFL adına katılımı alınır.

Herkes katılabilir. 18 yaş altı yarışmacılar için formaların en son sayfasında bulunan veli izin belgesini doldurarak katılabilirler.

Bazı branşlarımızda yarışabilirsiniz. Branş detayları için lütfen Branşlar ve Ödüller bölümünü inceleyiniz.

Amaçlarımızdan biri şirket içi departmanlar arasında entegrasyon sağlamak olduğu için her departmandan katılımcı sağlanmaktadır.

Her kurum istediği sayıda katılımcıyla, istediği kadar branşta katılabilir.

Bir kişi, bir katılım bedeli ile sadece bir branşta katılabilir. Katılımcı ekstra katılım bedeli ile farklı branşlarda da yer alabilir. *Fikstür çakışması olması halinde katılımcı bir branş seçmek zorundadır.

Belirtmiş olduğunuz Oyunlar seviyesi sizin ilk maç eşleşmelerinizde dikkate alınacaktır. Bu yüzden önemli ve belirtmeniz gerekir.

Katılım doğrultusunda bazı branşlar Cuma’dan başlayıp Cumartesi ve Pazar günü gerçekleşiyor.

Herhangi bir yaş sınırlamasının olmadığı kategoridir. Katılacağınız branşta performansınızı daha yüksek görüyorsanız Açık Kategorisini seçmenizi öneririz.

İngiltere merkezli olan Corporate Games’in kurucusu Sport For Life LTD. tarafından her bir branş için modifiye edilmiş federasyon kuralları uygulanır.

Katılım Şartları bölümünde ve katılım formlarında ücretleri görebilirsiniz.

Hayır. Tüm başvurularınızı son katılım tarihine kadar tamamlamanız gerekiyor.

Tüm bilgileri okuyunuz ve onayınızdaki bilgilerin doğruluğundan emin olunuz. Hata varsa üzerinde düzeltmesini gerçekleştirip e-mail olarak geri gönderiniz.

Onay e-mailinizin ulaşması için 10 gün kadar bekleyiniz. Ulaşmadığı takdirde Oyunlar Ofisi ile irtibata geçiniz. 0530 334 35 75

info@corporategames.com.tr adresine tekrardan mail atabilirsiniz.

Şirketinizin bayraklarını, flamalarını, maskotlarını vb. getirebilirisiniz.Unutmayınız ki; oyuncu değişiklikleri müsabakalar başladıktan sonra yapılamaz!

Corporate Games’in resmi açılışını temsil eden tenis toplarının atılması; her bir tenis topunun üzerinde belirtilen numaraların karşılığındaki hediyelerin dağıtımı.

Oyunların kontrolü dışındaki mücbir sebeplere bağlı durumlar, müsabakanın yeniden şekillendirilmesine, değiştirilmesine veya iptalini gerektirebilir.

Olumsuz hava koşullarının müsabakaları etkilemesi durumunda ilgili Spor Koordinatörleri akış ile ilgili nihai kararları alır.

Oyunlar Ambulans ve İlkyardım Personeli tarafından desteklenmektedir.

Hükmen yenik ilan edilirsiniz.

Spor branşlarında uzman kişilerin yanı sıra ilgili spor branşına bağlı federasyon hakemleri.

İtirazlar müsabaka sona erdikten en geç 15 dakika sonra Spor Koordinatörüne, 500 TL ücret ile birlikte, yazılı şekilde yapılır. Detaylar için resmi program kitapçığına bakınız.

Müsabakalarda ilk sekize giren takımlara puan verilir. Yarışmanın galibine sekiz puan verilir. İkinci sırada yer alan yedi puan ve böyle 1 puan kazanan sekizinci sıraya kadar devam eder. Detaylar için Spor/Puanlama bölümüne bakınız

Spor Şampiyonu Ödülü, Bölüm Şampiyonu Ödülü, Madalya Şampiyonu Ödülü, Sport For Life Ödülü ve Takım Ruhu Ödülü’nün takdim edileceği törene, ödül kazanan şirketlerin yöneticileri davet edilecektir.