BAYMAK
BAYMAK

Baymak olarak Corporate Games’e 2014 yılında ilk defa katıldık. İlk kez katıldığımız için diğer markalardan farkımız yüksek dozdaki coşkumuzdu. Her ne kadar şampiyonluk kısmına ulaşıp, ipi göğüsleyemesek de her yıl katılanların aksine daha heyecanlıydık. Markamızın organizasyonun ilk anından itibaren sergilediği yüksek disiplin, saygın rekabet ve enerjisinden diğer markaların feyz aldığını düşünüyorum. Corporate Games’de yaşadığımız tecrübe bizlere gösterdi ki: en az şirket içinde olduğu kadar dışarıda da amaç liderlik olduğunda sonuna kadar birliğiz ve mücadeleciyiz. Bazen gerçekten birlik olduğunuzun farkına varmanız için dışarıdan bakmanız gerekir, Corporate Games’in bize kattığı en önemli unsur, şirket çalışanları olarak ‘’yüksek bağlılık’’ özelliğimizi bize tekrar hatırlatması olmuştur.

UNILEVER
UNILEVER

Unilever çalışanları olarak 12 yıldır olduğu gibi bu yıl da Corporate Games’deki yerimizi aldık. Sporun, takım ruhunun, dostluğun keyfinin çıkarıldığı oyunlarda çalışanlarımız 14 branşta başarı elde etti. Ayrıca oyunlarda en fazla katılımcı ile temsil edilen kurum olarak Corporate Games ekibi tarafından verilen “Sport For Life” ödülü ile gururlandık. Spor, sağlık ve takım ruhuna yatırım yapan ender organizasyonlardan olan Corporate Games’e teşekkür ederiz.

İŞ BANKASI
İŞ BANKASI

Corporate Games etkinlikleri kapsamında düzenlenen 2013 Satranç turnuvasında 'Satranç' gibi zorlu ama keyifli bir aktivite aracılığıyla Bankamızı en iyi şekilde temsil etme fırsatı bulduk. Takım halinde elde ettiğimiz 3.lükle birlikte değerlendirildiğinde, turnuva harcadığımız 'emeğe' değdi. Farklı kurumlarda çalışan kişilerin birbirleriyle tanışıp sosyalleşmeleri ve bunu eğlenceli ve faydalı bir şekilde yapabilmelerini sağlayan siz Corporate Games organizasyon komitesine çok teşekkür ediyoruz.

SANOFI
SANOFI

Corporate Games yarışmalarına her yıl daha fazla çalışanımızla ve heyecanımız artarak katılmaya devam ediyoruz. Sanofi’nin de değerlerinden birisi olan ve çalışma hayatımız ile bire bir örtüşen Takım Ruhu Ödülü’nü almak bizi çok onurlandırdı.

THE MARMARA
THE MARMARA

The Marmara Ailesi olarak ilk kez 2013 yılında, amatör ruh ile profesyonel başarılar kazanma imkânı sunan, mücadele gücü ve heyecanı yüksek, keyfi ve eğlencesi bol bir organizasyon olan Corporate Games İstanbul'a katılmaktan mutluyuz. 3 farklı branşta 18 ekip arkadaşımız ile katılım sağladığımız, her detayı ayrıntılı düşünülmüş organizasyonda farklı kurumlarla iş dışında birlikte olma deneyimini yaşatan Corporate Games İstanbul'a teşekkür ederiz.

MICHAEL PAGE VE PAGE GROUP
MICHAEL PAGE VE PAGE GROUP

Michael Page ve Page Group olarak, son 2 yıldır Corporate Games'e katılmaktan çok büyük bir heyecan duydugumuzu söyleyebiliriz. Bu turnuva, sadece her birimizin iş yaşamlarına renk katmakla kalmıyor, aynı zamanda takım ruhumuzu geliştiriyor, kurumsal kültürümüze katkı sağlıyor. Turnuvanın öncesinde ve esnasında yaşadığımız telaş, çaba ve mutluluk, turnuva dönemini yıl içerisindeki en değerli ve unutulmaz dönem olarak karşımıza çıkartıyor. Organizasyonda yer alan ve bu güzel birlikteliğin oluşmasını sağlayan tüm takım arkadaşlarınıza bolca teşekkür ederiz.

HONDA TÜRKİYE
HONDA TÜRKİYE

Honda Türkiye ailesi olarak, Honda'nın yarışçı ruhundan ilham alarak büyük bir motivasyonla Corporate Games İstanbul'a katılmış olmaktan büyük mutluluk duymaktayız. Bu organizasyonda farklı şirketleri bir araya getirerek sosyalleşmeyi sağlayan, çalışanlarımızın spor aktivitelerine katılmalarını teşvik etmiş olmasından dolayı bu organizasyonda yer alan herkese teşekkürlerimizi sunuyoruz.

LİMONHOST
LİMONHOST

LimonHost olarak ilk defa 2014 yılında, Corporate Games’in hiçbir detayı atlamadan gerçekleştirmiş olduğu turnuvada farklı şirketler ile iş dışında bir araya gelerek, takım ruhumuzu Yelken branşında aldığımız 2.lik ile pekiştirdiğimiz renkli bir organizasyondu. Gerçekleştirdiği organizasyonlar ile kişisel bağımsızlık ve iletişimi geliştirerek güven ortamı oluşturan ve bu ortamın kalıcılığını sağlayan Corporate Games’e teşekkür ederiz.

CLARIANT TÜRKİYE
CLARIANT TÜRKİYE

Clariant Türkiye olarak 2011 yılından beri Corporate Games organizasyonlarında aktif olarak yer alıyoruz. Çalışanlarımız yıl boyunca sadece yarışlara hazırlanmakla kalmıyor aynı zamanda şirket içi iletişimi arttırıyor ve sporu hayatlarına katıyorlar. Şimdiye kadar çok sayıda çalışanımız farklı farklı branşlarda turnuvalara katıldılar ve iyi derecelerle ayrıldılar. Böylelikle çalışanlarımız Clariant’ın kurumsal değerlerini turnuvalarda hayata geçirerek, şirketimizin kurumsal duruşunu da olumlu yönde etkilemektedirler. Ayrıca şirketler arası iletişimimize de katkısı büyük oluyor. Corporate Games’in titiz ve profesyonel çalışan, organizasyon ekibine bir kez daha teşekkür ederiz. Fair play ilkesi altında bir başka organizasyonda görüşmek üzere!

GARANTİ TEKNOLOJİ
GARANTİ TEKNOLOJİ

Garanti Teknoloji ailesi olarak 2 yıldır Corporate Games’ de yer alıyor ve çalışanlarımızın takım ruhunu pekiştiren bu organizasyonun bir parçası olmaktan büyük bir heyecan duyuyoruz. Her yıl şirketimizden katılım talebinin artması ve katılacağımız branşların farklılaşması, çalışanlarımızın kendilerini denemesi ve yeteneklerinin farkına varmasına yardımcı olurken şirket içerisinde oluşturulması planlanan veya hali hazırda var olan takımların bütünlüğünü koruyabilmemize katkı sağlıyor. 2014 Spor Şampiyon ödülünü alan Bowling takımımızın başarısı ve diğer branşlarda elde ettiğimiz dereceler şirketimiz için büyük bir mutluluk ve gurur kaynağı. Spora destek veren bir kurum olarak, yarattığınız fırsat ve bizlere bu mutluluğu yaşattığınız için teşekkür ederiz Corporate Games Ailesi!

BURGAN BANK
BURGAN BANK

Burgan Bank ailesi olarak Corporate Games, takım ruhumuzu pekiştirebildiğimiz keyifli bir organizasyon ve deneyim oluyor. Rekabeti sporcu centilmenliği kapsamında dostluğa çeviren bir aktivite olan Corporate Games, katılımcıların her sene artarak devam etmesini sağlıyor. Uluslararası bir organizasyon olması da katılımcılarımızın motivasyonunu ve heyecanını arttırıyor. Bu özel deneyimi layıkıyla yaşamak ve güzel sonuçlar elde etmek için aylar öncesinden hazırlanıyoruz. Bu sene gerçekleşecek yarışmalardaki yerimizi alıp kıyasıya mücadele etmek için heyecanla bekliyoruz.

JACOBS DOUWE EGBERTS
JACOBS DOUWE EGBERTS

Jacobs Douwe Egberts ailesi olarak Corporate Games’ e ilk kez 2016 yılında karma voleybol, bowling ve karting branşlarıyla katıldık. 2017 yılında tekrar bu heyecanı yaşama fırsatını bularak ikinci yılımızı tamamladık. Takım ruhu ile rekabeti bir arada yaşayan JDE’ liler, bir sonraki sene için daha fazla heyecan duymaya başladılar. Bu büyük ve güzel organizasyona katılmaktan onur duyar, sporcularımızı ve bu etkinlikte emeği geçen herkesi kutlar, herkese teşekkür ederiz. Önümüzdeki yıllarda yeniden bir araya gelmek dileklerimizle...

SHELL
SHELL

Corporate Games turnuvasının farklı şirketlerin katılımıyla renklendiğini ve özellikle orta yaştaki çalışan arkadaşlarımızın iş yoğunluğundan yapamadıkları spor aktiviteleri için büyük bir fırsat olduğunu düşünüyoruz. Çünkü bireysel olarak spor yapmak gerçekten çok zor oluyor, daha başlamadan bırakıyorsunuz. Bu yüzden Corporate Games'e bu güzel organizasyon için ve şirket olarak 3.kez katıldığımız Corporate Games turnuvasına 2 kez üst üste Basketbol 30+ kategorisinde şampiyonluğu elde etmemizin sevincini yaşattığınız için teşekkür ederiz.

VİKO
VİKO

VİKO olarak 7 yıldır Corporate Games organizasyonunda aktif olarak yer alıyoruz. Şirket Olimpiyatları niteliğinde gördüğümüz Corporate Games iki güne yayılan bir organizasyon olsa da, takımlarımız bir yıl boyunca kuruluşumuzu en başarılı şekilde temsil etmek üzere hazırlıklarını devam ettiriyorlar. Bundan önceki yıllarda edindiğimiz başarılar bunun açık bir göstergesidir. Bu önemli organizasyona katılımımız ve başarılarımızın sürdürülebilir olması çalışanlarımızın sağlıklı yaşam bilincine ve spor organizasyonları içerisinde yer alma isteğine önemli katkılar sağlamaktadır. 2014 Corporate Games'te yer alacak tüm kuruluşların fairplay içerisinde geçecek, başarı ve heyecan dolu bir organizasyon geçirmesini dileriz.

EREN ENERJİ
EREN ENERJİ

Eren Enerji olarak ilk kez 2014 yılında 9 farklı branşta 31 çalışanımız ile katıldığımız Corporate Games’den büyük keyif aldık. Özellikle Atletizm’de 5km’de almış olduğumuz 2.’lik derecesi ilk sene için oldukça anlamlı bir başarı oldu. Bundan sonraki hedefimiz katılımcı sayısı ve branş adedini arttırarak sporu daha fazla sevdirmek ve başarıları pekiştirmek olacaktır. Bir sonraki yarışmaları heyecanla bekliyoruz. Organizasyonda emeği geçen herkese teşekkür ederiz.