TEAM WORK

TEAM WORK

Kategoriler: Takım I Açık

Mekan: Yakında duyurulacak.

Takım: Takımlar kadın-erkek sınırlaması olmadan karma 8 sporcudan oluşur.

Format: Oyunlar ofisinin, kurallarını sahada açıklayacakları 5 adet strateji oyunu oynanır. Takımlar 5 oyunuda tamamlamak ile yükümlüdür.

Forma ve ilgili müsabakanın ekipmanları: Takım oyuncularının tek tip forma ya da t-shirt giymeleri gerekmektedir. Bir şirketten aynı branşa birden fazla takım katılması halinde forma renklerinin şirketin diğer takımının forma ya da t-shirt renklerinden farklı olması gerekmektedir. Sporcu sağlığı açısından ilgili müsabakaya uygun rahat hareket edebilecekleri kıyafet ve ayakkabı kullanımı tavsiye edilmektedir.

Kurallar: Detaylı kurallar oyun öncesi ilgili müsabakanın koordinatörü tarafından açıklanacaktır.

Saha kontrolü: Takım kaptanları oyuncularını onaylatmak için saha kontrolüne müsabaka başlangıcından en az 20 dk. önce başvurulmalıdır. Hakem oyuncuların ID belgelerini her müsabaka öncesinde kontrol edecektir.

Isınma: Isınma süreleri sahanın uygunluğuna bağlı olarak 5 dk. ile sınırlıdır.

Puan sistemi: 5 ayrı oyun oynanır. Her oyunda puanlama sisteme vardır.

1. Takım 8 puan, 2. Takım 7 puan şeklinde devam ederek 8. Takımın 1 puan aldığı sistemde, oyunlar sonrasında toplam puanlar hesaplanır. Bütün oyunların puanları toplamında en fazla puan alan takım Team work branşı 1.’si olur.

Sonuçlar: Telefonunuza indirmeniz gereken uygulamadan tüm müsabakaların sonuçlarını, istatistik sıralamalarını ve tüm detayları takip edebilirsiniz.

 

Spor ve bölüm şampiyonaları için puanlar:

Sıralama

1

2

3

4

5

6

7

8

Puanlar

64

56

48

40

32

24

16

8