Basın Bültenleri
Basında İstanbul Corporate Games - 2012
Basında İstanbul Corporate Games

HEYECANLA BEKLENEN CORPORATE GAMES BAŞLIYOR !
Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen şirketlerinin 16 farklı spor branşıyla yarıştığı Corporate Games İstanbul 2019 başlıyor.
Sportworks tarafından 17.’si düzenlenecek Corporate Games, “Yaşam Boyu Spor” felsefesiyle kişilere spor bilinci verme amacını taşıyor. Corporate Games, şirketlerde takım ruhu ve motivasyonu artırmak, işyerinde zindelik ve verimlilik yaratmak amacıyla her yaştan sporseveri bir araya getiriyor.

3-4-5 Mayıs 2019 tarihlerinde yapılacak olan karşılaşmalara, dünyanın ve Türkiye’nin önde gelen şirketlerinden 112 farklı şirket ve 2793 katılımcı, 16 farklı branşta yarışarak, iş hayatındaki güçlerini sporda da gösterecek.Corporate Games İstanbul 2019’da birincilik madalyası kazanan tüm katılımcılar World Corporate Games 2019 katılmaya hak kazanacaklar.

Toplam 3 gün sürecek olan Corporate Games İstanbul 3-4-5 Mayıs’ta Kalamış Parkı, Nişantaşı Üniversitesi Maslak Kampüsü, İTÜ Maslak, Funloft, Antuka Tenis Akademisi, İfa Küçükçekmece Spor Salonu, Şelale Park gibi eşsiz atmosfere sahip mekanlarda heyecan dolu kıyasıya rekabetle müsabakalar gerçekleşecek.

Radyospor Resmi Tedarik Sponsoru Nişantaşı Üniversitesi
Branş Sponsoru Schindler – Dragon Boat Formassist - Yelken
Rekabet Sponsoru Actecon
Sosyal Sorumluluk Düşler Akademisi
Organizasyon Sportworks